V  naší  restauraci  převážně zaměřené na středomořskou kuchyni objevíte krásu a chuť  Řecka a Itálie.  Nabízíme  Vám vše, čím jsou tyto kuchyně vyjímečné a charakteristické. Z řecké kuchyně ochutnáte tradiční domácí jídla, saláty,  typické předkrmy,  grilovaná masa. K italské kuchyni zase neodmyslitelně patří pizza, těstoviny či rizota. Respektujeme i přání našich zákazníků, proto v naší nabídce naleznete oblíbená jídla z vepřové panenky nebo krkovičky,  speciality z kuřecího a krůtího masa nebo jídla z lososa či tuňáka. Naši kuchaři pracují převážně z čerstvými a originálními surovinami. Pečeme denně také domácí chléb a veškeré dipy a omáčky připravujeme sami čerstvé bez použití konzervantů a stabilizátorů. Tato skutečnost je nesmírně důležitá pro konečnou kvalitu a chuť připravovaných pokrmů.  Gurmánský zážitek umocní vína a lihoviny typické pro tyto země.

V pracovní dny od 11.00  do 14.00 nabízíme také denní menu (polévka a výběr ze čtyř jídel, z nichž jedno je vždy bezmasé).

Tosca je nekuřácká restaurace, proto je vhodná také  pro rodiny s dětmi.  A jelikož máme rádi zvířata, můžete si sebou přivést i svého pejska.

Dále Vám nabízíme uspořádání společenských akcí – svatby,  slavnostního oběda či večeře, rodinné oslavy, firemního večírku, apod. Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně.   

Naše nabídka:

   Řecká a italská kuchyně z originálních surovin     Pizza     Moderní interiér     Nekuřácká restaurace (50 míst)     Letní zahrádka (30 míst)     Parkoviště před restaurací       Bezbarierový přístup       Možnost platby kartami       Dárkové poukazy     Wi-Fi free     

Přijímáme stravenky:     Ticket Restaurant, Gastro Pass a Cheque Dejeuner

Jídlo Vám dovezeme až domů – objednávejte zde.